Esenciální oleje vhodné pro těhotné - přírodní kosmetika Nobilis Tilia

Éterické oleje sú vonné látky prirodzene sa vyskytujúce v rastlinách. Tie nimi lákajú hmyz alebo sa pred nám chráni, dokonca sa nimi chráni pred vírusmi a baktériami. A aromaterapia cielene využíva týchto účinkov vonných éterických olejov pre udržanie alebo zlepšenie nášho zdravia. Éterické oleje totiž ovplyvňujú celý náš organizmus a prestupujú do všetkých jeho zákutí. Vie posilniť pri únave, uľaviť pri celej rade ťažkostí.

Nastávajúce mamičky nemajú v éterických olejoch príliš veľký výber, mnohé sú totiž v tehotenstve kontraindikované, a teda na použitie nevhodnej. Napriek tomu je aromaterapia najvyužívanejšie doplnkovou starostlivosťou tak v tehotenstve, tak pri pôrode, pretože je príjemná a s psychikou všeličo dokáže. Stiahnite si zoznam olejov, ktoré sú pre vás vhodné.

Prehled éterických olejov vhodných pre deti a tehotné

Ako je to s nevhodnými olejmi nájdete článku Aromaterapia v tehotenstve, 1. trimester. Pre správnu orientáciu v účinkoch esenciálnych olejov odporúčame brožúru Éterické oleje, kde nájdete kompletný prehľad našich éterických olejov a opis ich použitia, riedenie i skladovanie.

Zákaznický servis

(+420) 412 383 421

pondelok - piatok 8.00 - 17.00

nobilis@nobilis.cz


Povinnú publicitu dotačných projektov Nemovitosti Nobilis Tilia, OP PIK, Nemovitosti Nobilis Tilia, TECHNOLOGIE Nobilis Tilia, Odborné posúdenie abrazivity zubnej pasty a Stanovenie penetrácie účinných látok nájdete TU.

© 2023
Laboratóriá prírodnej kozmetiky, Vlčí Hora 147 407 46 Krásná Lípa | IČ: 25497006 | DIČ: CZ25497006
Nobilis Tilia je zapísaná v Obchodnom registri, vedenom Krajským súdom v Ústí nad Labem oddiel C, vložka 21050.
Vývoj v inspirum, internetový obchod inspishop.